Jaką cenę płacą za swój sukces?

Gdzie kończy się praca a zaczyna się prawdziwe życie? Ile można poświęcić dla kariery? Czy tylko singiel może się realizować w pracy? Na te i inne pytania próbuje odpowiedzieć w swojej sztuce "Single i remiksy" Marcin Szczygielski. W tej sztuce grają: Weronika Książkiewicz, Anna Mucha i Wojciech Medyński, których gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Czy to prawda, że "Single i remiksy" ruszają w świat?

Gośćmi programu są Weronika Książkiewicz, Wojtek Medyński, Anna Mucha i Lesław Żurek.

Mucha i Książkiewicz w teatrze

„Single i remiksy” to opowieść z życia korporacji, gdzie panuje terror i dryl. Pracownicy tworzą czasopismo „Singiel w wielkim mieście”. Pracy muszą się poświęcić w całości. Niemile jest tu widziane życie prywatne. Ale kiedy zmieniają się właściciele wydawnictwa z Niemców na Hindusów, polski zarząd musi zrewidować swoje dotychczasowe poglądy.
Korporacyjnym potworem jest szefowa grana przez Weronikę Książkiewicz. Ta rola wymaga dużego nakładu energii, aktorka - mimo choroby gardła – podczas premiery poradziła sobie świetnie. Przedstawienie w listopadzie będzie można zobaczyć: w Karpaczu, Bielsku Białej, Oświęcimiu, Żywcu i Warszawie.

TOP